Бампери приймають весь удар на себе, а ми беремо на себе ремонт!

КОМПЛЕКСНИЙ ТА ЛОКАЛЬНИЙ РЕМОНТ БАМПЕРУ у м. Харків

Запис на ремонт
Даю згоду на використання своїх даних.

КОЛИ ПОТРІБНИЙ РЕМОНТ БАМПЕРА

Бампер пом'якшує удари та захищає кузов від пошкоджень на дорогах та в невеликих аваріях. Вони перші сприймають удар на себе і значно пом'якшують його силу. Причини пошкоджень: високі бордюри, глибокі ями, прути та гілки на дорогах. Бампер - це частина автомобіля, яка втрачає свій вигляд першою із деталей кузова.

Найчастіше дефекти бампера - це потертості, подряпини, сколи, тріщини, розриви, відсутні фрагменти. Іноді, попри навіть серйозні дефекти, має сенс бампер відремонтувати, а не міняти. Наші кваліфіковані майстри безкоштовно дадуть консультацію та рекомендації щодо ремонту.

ПОШИРЕНІ ЗАПИТАННЯ
В аварії постраждав пластиковий бампер. Чи можна його полагодити, чи потрібно купувати новий?

Пластикові елементи кузова піддаються ремонту.
Чи потрібно робити повне фарбування автомобіля після локального ремонту окремої частини кузова?
Ні, подібні заходи не будуть потрібні. Сучасні технології та навички професійних колористів дозволяють підібрати саме той колірний відтінок, який не буде виділятися на тлі суміжних частин автомобіля. Навіть якщо фарба трохи змінила свій колір під тривалою дією сонячних променів та/або деяких хімічних реагентів, цей відтінок можна підібрати. Послуга по підбору фарби для авто є лише найкращими центрами кузовного ремонту.
Крім того, наш центр надає також послуги з витягування вм'ятин без фарбування, що дозволяє мінімізувати витрати на кузовний ремонт.
У яких випадках можна фарбувати локально?
Локальне фарбування здійснюється у тому випадку, коли на більшій частині елемента немає пошкоджень. Якщо на елементі є 2 або більше пошкодження, особливо в різних частинах елемента, то можливість і доцільність локального фарбування обговорюється індивідуально.
Чи помітні стики по фарбі або лаку при локальному фарбуванні?
Якщо локальне фарбування проводиться з дотриманням технологічного процесу на всіх етапах, то стиків фарбою не буде. Перехід від старого ЛФП до нового здійснюється виходячи з геометрії та відповідно до природних вигинів або "ребір" елемента.
Як ви підбираєте колір фарби?
Ця процедура професійною мовою називається "колористика". Це комплекс заходів, що складається з декількох етапів:

● Визначення заводського коду фарби автомобіля
● Комп'ютерний вибір компонентів
● Виготовлення стандартного фарбування
● Коригування фарбування індивідуально для конкретного автомобіля (кількість ітерацій може досягати 10-15)

Варто відзначити, що неможливо ідеально потрапити в колір автомобіля, змішавши фарбу тільки за заводським кодом кольору. Колір завжди індивідуально підбирається для кожного автомобіля з метою ідеального збігу кольору свіжого кольору елемента з іншими.
Чи можна у вас замовити бампер з подальшою їх установкою та фарбуванням?
Так звісно. Якщо ви ремонтуєте у нас ми підберемо, і замовимо необхідні запчастини. За вашим бажанням ми можемо підібрати нові оригінальні запчастини, аналоги (проконсультуємо які аналоги будуть найкращої якості), або знайдемо оригінальні запчастини, що придатні для подальшої роботи.
Що являє собою процес зварювання пластмасових бамперів?
Ремонт автомобільної пластмаси за допомогою зварювання є досить простою та ефективною технологією ремонту. Вона здатна усунути будь-які серйозні дефекти – вм'ятини, розломи, тріщини тощо.
Від чого залежить вартість ремонту бампера?
Вартість ремонту залежить від обсягу та характеру пошкоджень.
НАШЕ СТО
КОНТАКТИ
ЗВОРОТНІЙ ЗВ'ЯЗОК
СТО на Павловому Полі