Колорист на основі коду кольору автомобіля створює фарбу саме для Вашого автомобіля швидко та точно!

ФАРБУВАННЯ КУЗОВА
у м. Харків

КОЛИ ПОТРІБНЕ ФАРБУВАННЯ КУЗОВА

Потрапили до ДТП або випадково зачепили щось, після чого деталь, а можливо і весь кузов втратив свою колишню форму? Лакофарбове покриття є одним з найважливіших факторів при оцінці якості кузовного ремонту, тому дуже важливо використовувати якісні матеріали для фарбування, технологічний процес їх нанесення та сушіння.

Фарбування деталей автомобіля проводиться у спеціальній камері, яка дозволяє виконати процедуру максимально ефективно та якісно. Підбір автоемалі – процес трудомісткий і складний, отримання бажаного відтінку емалі відбувається шляхом змішування монопігментних емалей у певній пропорції. Коли є необхідність пофарбувати тільки частину кузова, виникає потреба у підборі кольору емалі, максимально наближеного до кольору, що підбирається.

ПЕРЕВАГИ ФАРБУВАННЯ

● Відновлення первинного вигляду

● Можливість безфарбового видалення вм'ятин

● Відсутність межі між місцем ремонту та заводським покриттям

● Швидкість, ефективність, надання гарантії

● Комплексне обслуговування (підготовка, фарбування, сушіння та інші роботи)

1
2
3

РИХТОВКА
Видалення локальних вм'ятин шляхом витягування за допомогою спеціальних пристроїв (контропори, молотки для рихтування та витягування тощо).

ВИДИ РЕСТАВРАЦІЇ ЗОВНІШНЬОГО ВИДУ АВТО:

ФАРБУВАННЯ
Підбір кольору кузовної емалі таким чином, щоб знову пофарбована ділянка не виділялася на загальному фоні.

ПОЛІРУВАННЯ
Виконується для згладжування місць переходу після часткового фарбування, а також для надання блиску потьмянілої поверхні за допомогою полірувальної машинки та дрібнозернистих паст.

ПОШИРЕНІ ЗАПИТАННЯ

Так звісно. Якщо ви ремонтуєте авто у нас ми підберемо, і замовимо необхідні запчастини. За вашим бажанням ми можемо підібрати нові оригінальні запчастини, аналоги (проконсультуємо які аналоги будуть найкращої якості), або знайдемо оригінальні запчастини, що придатні для подальшої роботи.

НАШЕ СТО
КОНТАКТИ
ЗВОРОТНІЙ ЗВ'ЯЗОК
СТО на Павловому Полі